Midori Koçak ile Buluşup Sohbet Ediyoruz 💬 - İzmir Yazılım Sektörü Buluşması 🎉

Herkese Merhaba,

 

Tekrardan toplanıp sohbet etme zamanı geldi! Bu buluşmamızda Projelerle PHP 7 kitabının yazarı, ex-Microsoft Senior Software Engineer Midori Koçak konuğumuz olacak. Buluşmamızı gerçekleştirmek için Alsancak, Kıbrıs Şehitlerinde Irish Pub'da buluşuyoruz.

 

Etkinliğimiz 4 Temmuz Salı akşamı saat 19:00'da başlayacak. Tekrar buluşmaya gelecek ve ilk defa gelecek olan herkesi bekliyoruz, sohbetimize devam ediyoruz.

 

Şimdi tekrardan toplanıp sohbet etme zamanı. Son günlerinde iş değiştirenler, terfi alanlar, yurtdışına taşınanlar vs. ve çok daha fazlasını konuşabiliriz... Yine de herhangi bir konu başlığı, sohbet içeriği kısıtlamamız yok. İsteyen istediği gibi istediği konu hakkında konuşma hakkına sahip ve özgür.

Adres Tarifi:
1476/1 Sokak ile Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nin kesiştiği köşede bulunan The Irish Pub'da buluşuyoruz. Ünlü Bomba tatlıcısı Çelebi'nin sol karşı çaprazında.

 

Açık Adres: Alsancak, Mehmet Yıldırım İş Merkez, 35220 Konak/İzmir


Telegram Grubumuz: https://t.me/devizmir

 

---

 

Ayrıca bu organizasyonu https://devizmir.com/etkinlik-olusturma-politikamiz 'da bahsettiğimiz üzere organizasyon ekibi değil, topluluğumuzdan Recep Bozdemir üstleniyor. Herhangi bir durumda yine hem bize hem de Recep'e Telegram grubumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

There are no comments. Be the first one!

Mehmet Yıldırım İş Merkez