OpenInfra Day Türkiye 2024

OpenInfra Day Türkiye 2024, kamu ve özel sektörden karar vericilerin de bulunduğu 400’den fazla bilişim uzmanının katılacağı ve açık altyapıların dünü, bugünü ve geleceğinin enine boyuna tartışılacağı, gerçek hayattaki uygulamaların ve üretici çözümlerinin paylaşılacağı bir platform sağlamayı hedeflemektedir. Ülkemizde bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz bu eşsiz etkinliği kaçırmamak için 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü, Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi, Büyük Toplantı Salonu’nunda bize katılın.

 

OpenStack uzmanlarının, topluluk üyelerinin ve üreticilerin yanı sıra gerçek hayatta OpenStack ve diğer tamamlayıcı teknolojilerin (Ceph, Kubernetes, Docker, Kata container gibi) üretim seviyesindeki kullanıcılarından tecrübelerini ve yaşadıkları süreçten neler öğrendiklerini dinleyin.

 

OpenInfra Day Türkiye 2024 etkinliğine katılın ve açık kaynak çözümlerin eksiksiz bir entegrasyon süreciyle açık altyapıları nasıl şekillendirdiğine tanıklık edin! Diğer OpenStack uzmanlarından, topluluk üyelerinden, müşterilerden ve çözüm ortaklarından oluşan seçkin bir katılımcılara siz de katılın ve son gelişmelerden, çözümlerden ve fırsatlardan habersiz kalmayın.

 

Etkinlik boyunca İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce simültane çeviri hizmeti verilecektir. 

 

https://openinfraturkiye.org.tr

 

Kayıt Linki: https://openinfraturkiye.org.tr/event-registration/

 

 

Boğaziçi Üniversitesi | Güney Kampüs