Teknasyon Tech Hackathon '23

Knock, knock! Matrix evreninin sırlarını çözmek için yapay zekâ teknolojilerini kullanmalısın. Burası gerçek dünyayı taklit edebilecek kadar karmaşık. Matrix'in algoritmasını anlaman ve manipüle etmen gerekiyor! Bu evrenin Neo’su kim? Beyaz tavşanı takip et.

 

İki seçenek arasında seçim yapmaya davet edildin. “Mavi Hap”ı seçersen, var olan teknolojileri geliştirmeye ve rafine etmeye; “Kırmızı Hap”ı seçersen, yapay zekânın sınırlarını zorlamaya ve daha fazlasını keşfetmeye karar veriyorsun.

 

Hackathon boyunca, Matrix'in gizemlerini çözmek için çeşitli zorlukları aşacaksın. Kendini algoritmaların ve veri yapılarının karmaşık dünyasında bulacaksın; OpenAI modellerini kullanarak Matrix'i yeniden yapılandırma yeteneklerini geliştireceksin.

 

Her ne kadar zorluklarla karşılaşsan da bilgi ve yeteneklerini bir araya getirerek Matrix'i daha iyi anlamak ve kontrol etmek için yeni çözümler bulmayı başarabilirsin. Bu süreçte sadece teknik becerilerini değil aynı zamanda takım çalışması, problem çözme ve yaratıcı düşünme yeteneklerini de bir adım ileriye taşıyacaksın.

"Teknasyon Hackathon 23: The Matrix Reimagined"; AI teknolojilerini kullanarak bilinmeyen bir dijital evreni keşfettiğin ve anladığın, heyecan verici bir etkinlik olacak!

 

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret et.

 

Kişisel verilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

There are no comments. Be the first one!

START DATE Saturday, July 8, 2023
06:00END DATE
Sunday, July 9, 2023
15:30
Africa/Abidjan
USO Center
Maslak, Büyükdere Cd. No:245, 34398 Şişli/İstanbul, Türkiye, Istanbul, Turkey
CREATED BY
Teknasyon Tech
USO Center