Kommunity - Community-focused social event platform | Product Hunt
Zen of Programming Career: Principles about Code, Career and Life
Yazılım geliştirme mesleğine adım atmış herkes gibi ben de kariyer yolculuğumda türlü zorluklar yaşadım. Programlamadan ekip çalışmasına, teknik seçimlerden teknoloji tercihlerine, istifa kararlarından kendi şirketinin temellerinin atılmasına kadar onlarca farklı alanda değerli deneyimler yaşadım.

Bu etkinlikte kendine yazılımcılık kariyeri çizmiş herkese, teknik/teknik-dışı onlarca farklı alanda çeşitli önerilerim olacak.Ben buna "programlama kariyerimin zeni" diyorum. Kendi zenini oluşturmak isteyen ya da benim ilkelerimi duymak isteyen herkesi etkinliğe bekliyorum.

Konuşmacı: Lemi Orhan Ergin

Lemi, Craftbase'in kurucu ortağı ve Software Craftsmanship Turkey topluluğunun kurucusudur. Kariyeri boyunca onlarca kurumsal firmaya danışmanlık vermiş, eBay/GittiGidiyor, Sony, ACM ve iyzico'da yazılım mimarı, yazılım ustası, teknik lider, takım lideri, teknik koordinator, Scrum Master ve agile koç olarak görev almıştır. Yazılım takımlarında yazılım kültürün kurulması, devamı ve sürdürülebilirliği konularında liderlik etmiştir. 2018 içerisinde kendisi gibi tutkulu yazılımcılar ile Craftbase’i kurmuştur. Halen sektör için kritik öneme sahip yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir.

Etkinlik Sponsoru

Etkinlik sponsorumuz Koçfinans [1]'a çok teşekkür ederiz.

[1] https://www.kocfinans.com.tr

Mekan ve Ulaşım:

Otopark: Katılımcılarımız Koç Çamlıca İş Merkezi’nin hemen yanındaki Emaar AVM’nin otoparkını (ücretsiz) kullanabilirler.

Ulaşım: Koç Çamlıca İş Merkezi’ne toplu taşıma üzerinden en yakın Ünalan Metro İstasyonu (1 numaralı Üsküdar Belediyesi çıkışı) veya Acıbadem Metrobüs durağı üzerinden, taksi veya otobüs ile ulaşım sağlanabilir. (Moovit üzerinden rota çizebilirsiniz [2])
Adres: Koç Çamlıca İş Merkezi, Koçfinans Seminer Salonu A Blok -3 (Ünalan Mahallesi Ayazma Cd. Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok 34700 Üsküdar / İSTANBUL)
[2] https://moovitapp.com/index/tr/toplu_ta%C5%9F%C4%B1ma-Ko%C3%A7_Holding_%C3%87aml%C4%B1ca_%C4%B0%C5%9...

There are no comments. Be the first one!

Kocfinans Head Office