Kommunity - Community-focused social event platform | Product Hunt
BASH: Lingua Non Grata

Bu etkinliğimizde BASH dilinde script yazmayı konuşacağız. Herkesin biraz bildiği, biraz yazdığı ama derinlere inmeye vakit bulamadığı bu dili etraflıca inceleyeceğiz.

Yer yer "Aaaa demek o yüzdenmiş, ben bunu hiç düşünmemiştim." diyeceğiniz, yer yer "Ben bunu zaten biliyordum. Buraları hızlı geçelim." diyeceğiniz bir sunum olabilir. Birazı 101, birazı 301, birazı da 501 tadında bir sunum olacak. 

Sunum öncesinde, sonrasında ve ara molada diğer katılımcılar ile BASH üzerine konuşabilir, tecrübelerinizi paylaşabilir, başkalarının tecrübelerini öğrenebilirsiniz. 

Konuşmacı: Erkan Erol
Topluluğumuzda 3 senedir etkinlikler düzenleyen Erkan, son 2 senedir Kubernetes ekosisteminde çalışıyor ve görev tanımı içinde birkaç bin satırlık BASH kodlarının bakımını yapmak da mevcut. Bu etkinliğimizde bu tecrübeyi de paylaşmasını bekliyoruz.

Etkinlik Sponsoru

Etkinlik sponsorumuz Koçfinans [1]'a çok teşekkür ederiz.
[1] https://www.kocfinans.com.tr


Mekan ve Ulaşım:

Otopark: Katılımcılarımız Koç Çamlıca İş Merkezi’nin hemen yanındaki Emaar AVM’nin otoparkını (ücretsiz) kullanabilirler.

Ulaşım: Koç Çamlıca İş Merkezi’ne toplu taşıma üzerinden en yakın Ünalan Metro İstasyonu (1 numaralı Üsküdar Belediyesi çıkışı) veya Acıbadem Metrobüs durağı üzerinden, taksi veya otobüs ile ulaşım sağlanabilir. (Moovit üzerinden rota çizebilirsiniz [2])
Adres: Koç Çamlıca İş Merkezi, Koçfinans Seminer Salonu A Blok -3 (Ünalan Mahallesi Ayazma Cd. Koç Çamlıca İş Merkezi A Blok 34700 Üsküdar / İSTANBUL)


[2] https://moovitapp.com/index/tr/toplu_ta%C5%9F%C4%B1ma-Ko%C3%A7_Holding_%C3%87aml%C4%B1ca_%C4%B0%C5%9...

There are no comments. Be the first one!

Kocfinans Head Office

PHOTOS