İlham Veren Kadınlar Canlı Yayın Serisi #5 | Ezgi Erdem Aytaç - Head of Product

📢 İlham Veren Kadınlar canlı yayın serimiz devam ediyor!

 

Hakan Çetinkaya moderatörlüğünde gerçekleştireceğimiz İlham Veren Kadınlar canlı yayın serimizin bu haftaki konuğu: Ezgi Erdem Aytaç - Head of Product

 

🕐Takviminize eklemeyi unutmayın, ilham dolu bir yayın olacak!

 

👉Ezgi Erdem Aytaç Kimdir?

Matematik & Bilgisayar bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Üniversitede iken yazılım projelerinde ve Turkcell Geleceği Yazanlar projesinde yarı zamanlı olarak çalıştı. Mezun olunca Emlakjet ekibinde Product Manager olarak ürün yönetimi kariyer yolculuğuna başladı, kısa bir süre yurtdışında BetBull şirketinde çalıştıktan sonra iyzico ve ininal’da kıdemli ürün yöneticisi olarak finans alanında çalıştı. Paralelde, 2017 yılından itibaren startuplara Kullanıcı deneyimi araştırması ve stratejisi belirleme, ürün stratejisi belirleme ve ekiplerle yürütme, MVP Geliştirme ve yayın sonrası optimizasyonu süreçleri başta olmak üzere birçok ürün geliştirme ve yönetimi konularında danışmanlıklar vermiştir.

 

👉Hakan Çetinkaya Kimdir? 

ODTÜ Felsefe Bölümü Lisans mezunu, gönüllü olarak 2009'tan beri sivil toplum çalışmalarının içinde, 2016'dan bu yana profesyonel olarak sivil toplumun içinde. Şu an 2 kedi sahibi, fırsat olsa da dağlara ormanlara kampa gitsem diye düşünen, arada bir de bu düşüncesini gerçekleştirebilen bir garip felsefeci. Dünyayla derdi olup dünyayı değiştirmeye çalışanlardan.

 

👉İlham Veren Kadınlar Canlı Yayın Serisi Nedir? 

Teknoloji, Fen Bilimleri, Mühendislik, Matematik ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği alanlarında çalışan kadınların başarı hikayelerini dinlemek için her pazar günü, saat 20:00'da YouTube kanalımızda buluşuyoruz!

 

Bizi takip etmeyi unutmayın.👇

Web site: https://sisterslab.co

Instagram: https://www.instagram.com/sisterslabb

Twitter: https://twitter.com/sisterslab 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sisterslab

Sunday, July 18, 2021
17:00 - 18:00
Africa/Abidjan
Online