Selamlar,


 

Değerli dostlarım Can (Yıldızlı) ve Koryak (Uzan) ile bir araya gelerek yeni bir konsept hayata geçiriyoruz: Kör Nokta Podcast! 

 

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz Prodaft ve Invictus macerasında çok yol aldık, hepimiz bambaşka perspektifler geliştirdik. Konu ne olursa olsun, üçümüz aynı olaya farklı açılardan bakabilen üç kişi olarak yolumuza devam ettik. Son günlerde, aramızdaki bu diyaloğun, güvenlik ile ilgilenen herkes için dinlenmeye değer bir içerik olabileceğini düşündük ve yeni bir Podcast fikri ile karşınıza çıkmak istedik.


 

Kör Nokta ismi, adını, güvenlik önlemlerinin göremediği karanlık alanlardan alıyor. Bu Podcast'lerde de üzerinde durmak istediğimiz tam olarak bu! Yapabildiğimiz ölçüde, her hafta (veya zaman-zaman 2 haftada bir); güvenlik dünyasında daha az konuşulan veya işi güvenlik olmayanların merak ettiği konuları teker teker masaya yatırıyor, aramızda, kendimize has uslubumuzla tartışıyor olacağız.


 

İlk bölümümüzün konusu, çoğunuzun yakından bildiği Pedomap projesinden yola çıkarak Internet'teki Çocuk Pornografisi üzerine olacak! Tamamen olmasa da, merak edilen birçok noktayı ele alacak, bu alanda geçtiğimiz yıllarda yaptığımız çalışmalara, gözlemlerimize, şahit olduklarımıza, mücadele mekanizmalarına yer vereceğiz.


 

24 Temmuz 2020; Saat 19:59'da Yayındayız! Bu ilk bölümümüzde sürç-i lisan edersek affola! Hepinizi bekliyoruz!


 

Prodaft out!

There are no comments. Be the first one!

Friday, July 24, 2020
16:59 - 17:59
Africa/Abidjan
Online