Golang For Hackers #2 - Show Must "Go" on !

Selamlar,Takip eden dostlarımın bildiği üzere Golang For Hackers eğitim serisine başladık. İlk eğitim inanılmaz bir ilgi görmüş durumda. 48 saat içerisinde 8k tekil izleme hiç beklemediğim bir seviyede ilgi. Bu nedenle;sahip çıkan, gelen, izleyen herkese müteşekkirim.   

 

Klasik programlama eğitimlerinden biraz farklı bir konseptte ilerliyoruz. 2 adet Golang ile tecrübeli hoca ve 1 ben. Kanlı-canlı bu hocalarımız bana anlatıyor. Ben öğreniyorum, uygulamaya çalışıyorum, daha da önemlisi aklıma takılan tüm soruları soruyorum. Bu esnada canlı yayına katılan sizler de tüm süreci gözlemleyerek dinliyor ve öğreniyorsunuz. Sorularınızı yazabiliyorsunuz. Kanlı-canlı oluyor her şey. 

 

İlk eğitimi izlediğinizden yahut tekrar ettiğinizden emin olun isterim, link aşağıda:


https://www.youtube.com/watch?v=jR683fqYVOo

  • Kıymetli dostlarım,

    Yayın tekrarını şimdi izleyebildim. 1 saat 23 dk gene dolu dolu bir şeyler sorgulamakla geçmiş. Planımız daha uzun bir eğitim olmasıydı lakin erken kapatmak zorunda kaldım (Hiçbir sorun yok merak etmeyin, başka iş güç mevzuları).

    Orhun ve Ege ile sözleştik. Bir sonraki yayın artık düzgünce kodlamalara başlayacağız. Daha uzun bir yayın olacak inşallah.

    Yayının tekrarı yarın saat 10:00'da youtube kanalında olacak
    Read more
Thursday, September 16, 2021
17:00 - 19:00
Africa/Abidjan
Online