MDISEC Cyber Security Community
MDISEC Cyber Security Community
Description

Ben Mehmet D. INCE, 2005 yılından beri siber güvenlik alanında çalışan bir white-hat hackerım ! Bugüne kadar 300'ü aşkın farklı ürün ve/veya yazılımda kritik güvenlik zafiyetleri -0day- tespit edip yayınlamış bir güvenlik araştırmacısıyım(Bknz:exploit-db). 2012 yılında, her biri kendi alanında değişik iki arkadaşımla birlikte kurduğumuz INVICTUS isimli siber istihbarat ve güvenlik hizmetleri alanında çalışan firmanın kurucu ortağıyım.
 
Kendimi bildim bileli siber güvenlik alanına giren hususların hepsi ilgi alanım oldu.. 2004'ler de ise erişimin neredeyse imkansız olduğu en değerli şey 'kaliteli bilgiydi'. Günümüzde ise onlarca farklı ortamda sayısız bilgi kaynağı bulunuyor. Lakin kaliteli içerikler var mı ? yahut bu alana ilgi duyan insanların yaşadığı sorunlar neler ? suallerini sorduğumda ise kendime, aslında yıllar değişsede sorunun aynı kaldığını düşünüyorum. Bu nedenle 15 yıldır yaptığım teknik makale yazma, kaliteli içerik üretme ve hepsinden de daha önemlisi tecrübeleri paylaşma motivasyonumu artık yüz yüze yapalım diyorum.
 
Canlı-kanlı gerçek hayattan örneklerle siber güvenlik konuşacağımız https://www.twitch.tv/mdisec'e hoş geldiniz !
 
Aşağıdaki discord kanalına gelebilir, merak ettiğin soruları sorabilir ve MDISEC yayınlarını izleyen toplulukla tanışabilirsin.
Yahut Twitter'dan benimle ileteşebilirsin.
https://twitter.com/mdisec
 
TWFkZW0ga2kgYmlyIGfDtnLDvMWfdGUgYmFzZTY0IGVuY29kaW5naSB0YW7EsXlvcnN1biwgbyB6YW1hbiBidSBrYW5hbCB0YW0gc2FuYSBnw7ZyZSAhIMOHw7xua8O8IGhlbWVuIGhlbWVuIGhlciB5YXnEsW4sIHNpYmVyIGfDvHZlbmxpayBpbGUgaWxnaWxpIG9sYWNhayBkb3N0dW0h