Python Code Golf 3.0

Merhaba !

Sizleri birbirinden heyecanlı ve zeka dolu bir etkinlikle buluşturuyoruz: Python Code Golf! Kod yazma yeteneklerinizin sınırlarını zorlayarak test etmek için harika bir fırsat!

📅 Tarih: 4 Kasım
🕑 Saat: 13.30
🏢 Yer: Zemin İstanbul
📌https://forms.gle/dfTmm6ppYeD2BoK97

Python Code Golf nedir derseniz, bu etkinlikte amacımız belirli bir görevi en kısa ve en etkili kodla çözmek. Kodunuzun ne kadar kısa ve ne kadar hızlı çalıştığını görmek için yarışacağız. Etkinlik boyunca, kodunuzu optimize etme yeteneklerinizi geliştirirken aynı zamanda eğleneceksiniz!

Etkinliğimize her seviyeden katılımcılar davetlidir. Eğer yeni başlayan bir yazılımcıysanız, deneyimli katılımcılardan öğreneceğiniz çok şey var. Eğer deneyimli bir yazılımcıysanız, yeteneklerinizi sergileme ve yeni insanlarla bağlantı kurma fırsatını kaçırmayın!
 

🎁 Etkinliğimizin sonunda, kazanan yarışmacı sürpriz ödülümüzü kazanacaktır.

👉 Bu heyecan verici etkinliğe katılmak için hemen başvuru formunu doldurun ve en iyi Python kodunuzu yazmak için hazırlanın! Siz de Python Golf yarışması için birinci olabilirsiniz! ⚡️👍
 


 

Etkinliğimize katılım için, lütfen kendi dizüstü bilgisayarınızı getirin. Böylece etkinliğin keyfini çıkarırken, Python kodunuzu yazmak için kendi bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

There are no comments. Be the first one!

İBB Zemin İstanbul