İstanbul Kasım buluşması

Artık her ay bir araya geliyoruz!

Dijital dünyayı var eden tasarımcı, yazılımcı, pazarlamacı, analist, içerik üreticisi herkesin ortak etkinliği Digital Minds artık düzenli bir etkinlik. Tüm dijitalciler artık ayda bir buluşuyoruz!

 

Kasım etkinliğimiz 6 Kasım'da Zemin İstanbul'da!

 

Nasıl bir etkinlik?

 

Önce buluşma

18:00’den itibaren etkinlik alanında buluşmamız başlıyor. Kimimiz tam o saatte orada olacak, kimimiz işten çıkıp gelecek. Yemek yiyip geleyim diyorsan o da olur ama çok geçe kalmanı istemeyiz. Bulunduğumuz yer Migros ve Beltur yanında. Atıştıracak bir şeyler bulman çok kolay.

 

Network Çemberi

İlk gelen arkadaşlarla yavaş yavaş tanışmaya konuşmaya başlıyoruz.18:30 gibi gelmiş olanlarla geniş bir çember oluşturup kendimizi kısaca tanıtıyoruz. 
 

Serbest Zaman

Muhtemelen 19:15 gibi serbest zamana geçeriz. Şimdi az önce kendini tanıtan ve gözüne kestirdiğin kişilerin yanına gitmenin tam zamanı. Kısa bir merhaba sonrası başlasın sohbetler. İşler güçler, yeni haberler ve teknolojiler… Muhabbet sizi nereye götürürse. Ara ara küçük çemberden çıkıp yeni bir çembere dahil olmayı ihmal etme. Her çember yeni birilerine açık. Merhaba de ve dal muhabbetin ortasına. Çekinecek bir şey yok. Herkes seni tanımak için orada.

 

Etkinlik Finali

Ne zaman istersen o zaman ayrılabilirsin. Bir el kaldır ve ben izninizi ister de, vedalaş ve ayrıl. Ama ilk etkinlikte gördük ki kimse kolay kolay ayrılmıyor. Sen de ayrılamayacaksın. Dolayısı ile etkinlik finali son çember dağıldığında, son sandalye kalktığında, son el sallandığında yaşanacak.

There are no comments. Be the first one!

CREATED BY
Digital Minds
İBB Zemin İstanbul