İstanbul Ekim Buluşması 🐔

Yaz yavaş yavaş sona ererken havalar çok da soğumadan ikinci etkinliğimizi de açık havada yapalım istedik ve 11 Ekim Caddebostan sahilde buluşmak üzere sözleştik. 

 

Gelen 116 kişi biliyor ama gelemeyenler için kısaca ne yaşayacağız anlatmak isteriz:

 

Önce buluşma

18:00’den itibaren etkinlik alanında buluşmamız başlıyor. Kimimiz tam o saatte orada olacak, kimimiz işten çıkıp gelecek. Yemek yiyip geleyim diyorsan o da olur ama çok geçe kalmanı istemeyiz. Bulunduğumuz yer Migros ve Beltur yanında. Atıştıracak bir şeyler bulman çok kolay.

 

Network Çemberi

İlk gelen arkadaşlarla yavaş yavaş tanışmaya konuşmaya başlıyoruz.18:30 gibi gelmiş olanlarla geniş bir çember oluşturup kendimizi kısaca tanıtıyoruz. 
 

Serbest Zaman

Muhtemelen 19:15 gibi serbest zamana geçeriz. Şimdi az önce kendini tanıtan ve gözüne kestirdiğin kişilerin yanına gitmenin tam zamanı. Kısa bir merhaba sonrası başlasın sohbetler. İşler güçler, yeni haberler ve teknolojiler… Muhabbet sizi nereye götürürse. Ara ara küçük çemberden çıkıp yeni bir çembere dahil olmayı ihmal etme. Her çember yeni birilerine açık. Merhaba de ve dal muhabbetin ortasına. Çekinecek bir şey yok. Herkes seni tanımak için orada.

 

Etkinlik Finali

Ne zaman istersen o zaman ayrılabilirsin. Bir el kaldır ve ben izninizi ister de, vedalaş ve ayrıl. Ama ilk etkinlikte gördük ki kimse kolay kolay ayrılmıyor. Sen de ayrılamayacaksın. Dolayısı ile etkinlik finali son çember dağıldığında, son sandalye kalktığında, son el sallandığında yaşanacak. İlk etkinlik 23:00’e kadar sürmüştü. Sen bak keyfine. Ne zaman istersen o zaman final!

 

İster kamp sandalyeni, kahveni kap gel, ister bizimle beraber ayakta takıl eğlen.

 

11 Ekim’de görüşmeye hazırız! Bekliyoruz!

There are no comments. Be the first one!

Wednesday, October 11, 2023
15:00 - 19:00
Africa/Abidjan
Caddebostan
Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Istanbul, Turkey
CREATED BY
Digital Minds
Caddebostan