This event has been canceled by the organizer.
Digital Minds Ankara Buluşması - 5 Mayıs Pazar - Seğmenler Parkı

Tekrardan her ay bir araya geliyoruz!

Termosunu ve Sandalyeni Kap! Dijital dünyayı var edenlerle var olan Digital Minds yüz yüze etkinliklerine devam ediyor. Tüm dijitalciler yeniden ayda bir buluşuyoruz!

 

Ankara Mayıs etkinliğimiz 5 Mayıs'ta Seğmenler Parkın'da!

 

Nasıl bir etkinlik?

 

Önce buluşma

11:00’den itibaren etkinlik alanında buluşmamız başlıyor. Yavaş yavaş tanışmaya ve yaka kartlarımızı almaya başlıyoruz.

 

Network Çemberi

11:30 gibi gelmiş olanlarla geniş bir çember oluşturup kendimizi kısaca tanıtıyoruz. Bu sayede herkes birbirini tanımış oluyor.
 

Serbest Zaman

12.15 gibi serbest zamana geçeriz. Şimdi az önce kendini tanıtan ve gözüne kestirdiğin kişilerin yanına gitmenin tam zamanı. Kısa bir merhaba sonrası başlasın sohbetler. İşler güçler, yeni haberler ve teknolojiler… Muhabbet sizi nereye götürürse. Ara ara küçük çemberden çıkıp yeni bir çembere dahil olmayı ihmal etme. Her çember yeni birilerine açık. Merhaba de ve dal muhabbetin ortasına. Çekinecek bir şey yok. Herkes seni tanımak için orada.

 

Etkinlik Finali

Ne zaman istersen o zaman ayrılabilirsin. Bir el kaldır ve ben izninizi ister de, vedalaş ve ayrıl. Ama ilk etkinlikte gördük ki kimse kolay kolay ayrılmıyor. Sen de ayrılamayacaksın. Dolayısı ile etkinlik finali son çember dağıldığında, son sandalye kalktığında, son el sallandığında yaşanacak.

There are no comments. Be the first one!

CREATED BY
Digital Minds
Seğmenler Parkı

PHOTOS