AWS Community Day Turkey 2022

AWS Community Day konferansları serisi tüm dünyada gerçekleşen, AWS üzerine konuşmaların ve sohbetlerin olduğu, gönüllülük esası ile topluluk liderleri tarafından organize edilen etkinliklerdir. Cloud ve Serverless Türkiye topluluğu olarak Türkiye'deki ikinci AWS Community Day'i organize ediyoruz. 

 

Etkinlik websitemiz: https://aws.cloudturkey.io/

15 Şubat saat 19:00'a kadar etkinlik için konuşmacı başvurularımız açıktır ve dileyen herkes konuşmacı olarak başvurabilir. 

Bu sene düzenlenecek olan AWS Community Day Turkey etkinliği hem Online hem de fiziksel olarak düzenlecektir. Konuşmalar online gerçekleşecek olup, networking amaçlı fiziksel olarak da bir arada olacağız. Fiziksel katılımcılar salonlarda konuşmaları izleyebilecektir.

 

İstanbul - Dedeman Bostancı Hotel

Ankara - Point Hotel Ankara

 

Fiziksel katılım için "Biletler" sekmesinden biletleri inceleyebilirsiniz. Etkinlik aynı anda online olarak Youtube üzerinden yayınlanıyor olacaktır.

AWS Community Day Turkey website
AWS Community Day Global website

Etkinlik öncesinde etkinlik ve topluluk kurallarını okumanızı rica ederiz.
Code of Conduct

 

Önemli not: Kommunity'den bilet alımı sonrası kommunity'den gelen fatura dışında Türkiye'den herhangi bir  fatura kesilmemektedir. 

Eğer Türkiye'den fatura ile toplu bilet almak istiyorsanız info@cloudturkey.io'ya mail atmanız gerekmektedir. 5 adet ve üzeri alımlar için bu desteği vermekteyiz.

There are no comments. Be the first one!

Saturday, March 26, 2022
06:00 - 14:00
Africa/Abidjan
Online
CREATED BY
Cloud Türkiye