Atolye15 Coding Challenge | Building GraphQL API with TypeScript

Atolye15 Coding Challenge | Building GraphQL API with TypeScript

 

Atölye15'te hepimiz JavaScript ile yakından ilgileniyoruz. Aynı zamanda JS ile oynamaktan ve onu eğlenceli hale getirmekten keyif alıyoruz. Bu coding challenge etkinliğimiz boyunca seninle yapmayı planladığımız şey de tam olarak bu!

 

Atolye15 Coding Challenge'a katılmak için öğrenci olmana veya aktif olarak çalışan bir profesyonel olmana gerek yok. Bizim için önemli olan, kendini bir back-end geliştiricisi olarak düşünmen ve bunun yanında da TypeScript ve GraphQL ile rahat bir şekilde proje geliştirebiliyor olman.

 

Yukarıda anlattıklarımız seni tanımlıyorsa harika! Çünkü 23 Aralık Cuma günü, hep birlikte biralarımızı yudumlayıp pizzalarımızı yerken projenin konusunu ve hangi adımları izlemen gerektiğini sana anlatmak için İzmir ofisimizde bir araya geldiğimizde mutlaka aramızda olacaksın demektir. Bir sonraki günün sabahında ise coding challenge başlayacak. Unutma; 24 saat içinde production-ready bir proje ile geri gelmeni bekliyoruz.

 

Son olarak, 25 Aralık Pazar öğleden sonra dikkatli bir kod incelemesi yapmak için birlikte olacağız. Ve günün sonunda jüri, favori projesini seçecek ve büyük JS Nation konferansına katılmak üzere Amsterdam'a unutulmaz bir gezi ile ödüllendirilecek olan kazananı açıklayacak!

 

Diğer tüm detaylar web sitesinde...

 

Not: Coding Challenge'ın kontenjanı 20 kişidir. Bir ön eleme süreci olacağı için başvurunu web sitemiz üzerindeki formu doldurarak gerçekleştirebilirsin.

There are no comments. Be the first one!

START DATE Friday, December 23, 2022
16:00END DATE
Sunday, December 25, 2022
12:00
Africa/Abidjan
Atolye15
Kazımdirik Mh. 296 Sk. No:8 Folkart Time Ofis 1. Blok D:120 35100 Bornova, Izmir, Turkey
CREATED BY
Atolye15
Atolye15

PHOTOS